gallery1

Wójt Gminy Drużbice informuje mieszkańców o możliwości uczestnictwa w kolejnym projekcie, obejmującym zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych, na realizację którego Gmina Drużbice będzie starać się o dofinansowanie w wysokości do 85% kosztów kwalifikowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Pierwszym etapem w aplikowaniu o zakwalifikowanie się do projektu jest złożenie ankiety wyłącznie w wersji elektronicznej (oryginalnie podpisanej i zeskanowanej) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., która będzie dostępna na stronie internetowej www.druzbice.pl.

Termin naboru ankiet od 01.04.2020 roku do 17.04.2020 roku.

Na podstawie ankiet – wg kolejności zgłoszeń opracowana zostanie lista osób zakwalifikowanych do projektu. Złożenie ankiety we wskazanym terminie nie jest równoznaczne z ostatecznym zakwalifikowaniem się do projektu (warunkiem koniecznym będzie m. in. spełnienie możliwości technicznych montażu instalacji fotowoltaicznej, kryteriów formalnych naboru konkursu, limitu mocy wszystkich instalacji, brak zaległości z tytułu należności wobec Gminy)

Możliwości techniczne montażu instalacji zostaną zweryfikowane na podstawie wizji lokalnej przez firmę, wyłonioną przez Gminę Drużbice.

Koszt wizji lokalnej ponosi w 100% mieszkaniec, zainteresowany udziałem w projekcie.

Ankieta

Regulamin naboru ankiet