Firma na medal

Ruszyła 12 edycja powiatowego konkursu, w którym przedsiębiorcy powalczą o tytuł „Firma na medal”. W tym roku kapituła konkursowa oceniać będzie nadesłane zgłoszenia w 4 kategoriach. Pierwsza skierowana jest do firm, które istnieją na rynku powyżej roku, ale nie więcej niż 3 lata. W drugiej zmierzą się przedsiębiorcy działający na rynku powyżej 3 lat i zatrudniający maksymalnie 50 pracowników. Trzecia kategoria przeznaczona jest dla tzw. średnich firm, które zatrudniają więcej niż 50 osób i funkcjonują powyżej 3 lat.

Po raz pierwszy w historii konkursu wprowadzona została kategoria skierowana do „lokalnych firm rodzinnych”, w której jury oceniać będzie m.in czas ich funkcjonowania oraz zaangażowanie pokoleń.

Należy podkreślić, że w konkursie „Firma na medal” przedsiębiorcy zgłaszają się sami. Termin upływa 15 lutego 2019 r. Formularz, który pobrać można ze strony internetowej powiatu bełchatowskiego, należy przesłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ogłoszenie wyników i wręczenie szklanych statuetek zwycięzcom odbędzie się podczas uroczystej gali. Zapraszamy do udziału!

Regulamin konkursu