Prosimy Mieszkańców Gminy Drużbice posiadających na własnych posesjach przydomowe kompostowniki (posiadających zwolnienie z części opłaty z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi) o wypełnienie oraz złożenie ankiety dotyczącej zagospodarowania odpadów biodegradowalnych BIO (kompostownik).

Ankieta dotyczy szacunkowej rocznej ilości bioodpadów zagospodarowanych we własnym zakresie w podziale na odpady z ogrodów oraz odpady spożywcze i kuchenne.

Wypełnioną ankietę należy przekazać w terminie do 16 lutego 2024 r.
- do Urzędu Gminy w Drużbicach, Drużbice 77A, 97-403 Drużbice (pokój nr 7),
- wysłać pocztą tradycyjną na adres Drużbice 77A, 97-403 Drużbice
- lub wysłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan wypełnionej oraz podpisanej ankiety).

Pozyskane dane posłużą do sporządzenia  rocznego sprawozdania Wójta z realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi, w celu wyliczenia poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych. Informacje te umożliwią ustalenie ilości odpadów biodegradowalnych wytwarzanych i zagospodarowanych przez mieszkańców Gminy Drużbice.

Ankieta dot. przydomowych kompostowników - Drużbice