gallery1

Kolejny turniej organizowany przez Siatkarza, w którym udział wzięły zaprzyjaźnione z naszym klubem zespoły Volley Team Zelów, EKS Skra Bełchatów oraz gospodarze Siatkarz Drużbice. Turniej został rozegrany na wysokim poziomie sportowym, a walki w poszczególnych meczach nie brakowało. Pierwsi na parkiet wyszli gospodarze, którzy rozegrali bardzo emocjonujący pojedynek z Zelowem. Mogliśmy się spodziewać, że w meczu z tym przeciwnikiem nie zabraknie emocji, ponieważ zespoły te toczą ze sobą zawsze bardzo emocjonujące spotkania. Tym razem nie mogło być inaczej. Po bardzo ciekawym meczu drużyna z Zelowa wygrała 2-1. W kolejnym meczu Zelów pokonał Skrę 2-1 i tym samym został zwycięzcą w turnieju.

Naszej drużynie pozostała walka o drugie miejsce, ale takie samo zadanie miała przed sobą Skra, która chciała wyjechać z Drużbic z drugim miejscem w turnieju. Po raz kolejny kibice mogli zobaczyć bardzo ciekawe widowisko, w którym nieznacznie lepsza okazała się Skra Bełchatów pokonując Drużbice 2-1.

Wyniki w turnieju:

  • GLKS Siatkarz Drużbice - Volley Team Zelów 1-2(19-25);(28-26);(20-25)
  • Volley Team Zelów - EKS Skra Bełchatów 2-1(25-20);(18-25);(25-22)
  • GLKS Siatkarz Drużbice - EKS Skra Bełchatów 1-2(12-25);(26-28);(25-22)

Najlepszymi zawodnikami w poszczególnych drużynach zostali:

  • GLKS Siatkarz Drużbice - Jakub Janaszewski
  • EKS Skra Bełchatów - Artur Jadwiszczak
  • Volley Team Zelów - Rafał Krysiak