gallery1

Miniona sobota to debiut młodego siatkarza na parkiecie siatkarskim. Do hali w Drużbicach zawitały drużyny Kurnosa oraz Zelowa, aby rywalizować w turnieju o Puchar Wójta Drużbice. Mecze rozgrywane były do trzech setów w systemie każdy z każdym.

Trzeba pogratulować naszej drużynie woli zwycięstwa i bardzo dobrej gry. Musimy zwrócić uwagę, że nasza bardzo odmłodzona drużyna rozegrała swoje pierwsze mecze, a jej zawodnicy mogli po raz pierwszy rywalizować z tak doświadczonymi zawodnikami. Właśnie dla tego ogromne gratulacje dla naszego zespołu, oby tak dalej. Na turnieju była obecna Pani Wójt Bożena Zielińska, która wręczając pamiątkowe puchary oraz nagrody indywidualne, nie ukrywała zadowolenia z postawy naszej drużyny.

Klasyfikacja w turnieju:

  1. Kurnos
  2. Zelów
  3. Siatkarz Drużbice

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach:

  • Siatkarz – Adrian Zając
  • Kurnos – Łukasz Gradek
  • Zelów – Bartłomiej Werner
  • MVP – Krystian Grodzki – Siatkarz Drużbice

Skład Siatkarza: Piotrek Dłubakowski, Adrian Zając, Krystian Grodzki, Maciej Stępień, Szymon Staszek, Norbert Marciniak, Kacper Knapkiewicz, Jakub Janaszewski, Mateusz Grodzki, Damian Czech.