23 czerwca dla dzieci i młodzieży szkolnej nastał wyczekiwany dzień zakończenia roku szkolnego i początek wakacji. Letnią labę rozpoczęło 537 uczniów z terenu gminy Drużbice. Uroczystości kończące rok szkolny, wręczenie nagród za dobre wyniki w nauce, rozdanie świadectw i podziękowania dla kadry pedagogicznej za całoroczny trud, odbyły się we wszystkich naszych placówkach oświatowych.

Najlepsi uczniowie szkół z terenu Gminy Drużbice zostali uhonorowani specjalnymi nagrodami ufundowanymi przez Wójta Gminy Drużbice Panią Bożenę Zielińska.

Wszystkim Dzieciom życzę zdrowych i udanych wakacji, pełnych słońca i uśmiechu. Niech to będzie dla Was czas odpoczynku – abyście we wrześniu wrócili do swoich szkół z nową siłą i zapałem w zdobywaniu kolejnych sukcesów.

Wójt Gminy Drużbice
Bożena Zielińska