baner - niesiemy pomoc

Program Pomocy Dzieciom

stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia na Rzecz Niepełnosprawnych SPES.

W naszej gminie rozpoczęły się dodatkowe zajęcia taneczne organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Drużbicach. Liczba chętnych przeszła nasze oczekiwania. Na pierwsze zajęcia przybyły dzieci z całej gminy, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem. Nie brakowało miłej atmosfery, pozytywnej energii i humoru.

Plakat - Nie dla ćpania

Superkampania
NIE dla ćpania
Nie wciągaj własnego życia!

Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska objęła honorowym patronatem kampanię profilaktyczno – edukacyjną „Superkampania – NIE dla ćpania! Nie wciągaj własnego życia!” organizowaną wspólnie przez: Społeczną Akademię Nauk w Bełchatowie, Koło Naukowe Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie oraz Klinikę Psychiatryczną i Terapii Uzależnień w Dubiu.

W ramach kampanii odbędą się warsztaty, seminaria, prelekcje, debaty oraz pogadanki dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

Plakat - Zdrowy styl życia

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie zaprasza dorosłych mieszkańców powiatu bełchatowskiego, którzy nie brali udziału w III edycji projektu na bezpłatne badania laboratoryjne i konsultacje dietetyka.

Rejestracja telefoniczna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 20.00 pod numerami telefonów: 44 635 29 01, 44 635 29 02

Rejestracja osobista czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 20.00 w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 93/95

Zaproszenie na spotkanie - innowacyjna firma

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia firm w realizacji innowacyjnych projektów. Wydarzenie odbędzie się 23 marca 2017 roku o godzinie 11:30 w BioNanoParku w Łodzi (ul. Dubois 114/116).