b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20230923_perkusja_perkusja.png

Z wielką przyjemnością ogłaszamy ogólnopolski konkurs perkusyjny "Drum Master Challenge 2023”, w którym mogą wziąć udział perkusiści niebędący uczniami oraz absolwentami publicznych i niepublicznych szkół i uczelni muzycznych.

Konkurs jest dwuetapowy. Pierwszy etap, prowadzony w formule online, polega na przesłaniu w terminie do 6 października br., swojej prezentacji wideo.

Drugim etapem jest finał, z udziałem wąskiego grona osób wyłonionych przez trzyosobową komisję konkursową. 29 października, prócz zmagań finałowych, jego uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez członków jury. Całość wydarzenia zakończy bezpłatny i ogólnodostępny koncert zespołu muzycznego.

Członkami komisji konkursowej będą Tomasz Torres, Barłomiej "Szopix" Czerniachowski oraz Gniewomir Tomczyk.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie perkusyjnym "Drum Master Challenge 2023”, znajdziecie w jego regulaminie, dostępnym na stronie internetowej Organizatora www.kultura.lomianki.pl.

Konkurs perkusyjny organizowany jest w ramach dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, wydarzenia pn. "Festiwal Łomiankowski Groove 2023", który odbędzie się w Centrum Kultury w Łomiankach w dn. 28-29 października br.

Partnerami wydarzenia są:

• Gmina Łomianki;
  • Powiat Warszawski Zachodni
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lesznie

Partnerem medialnym jest Magazyn Perkusista.

Przypominamy, że na zgłoszenia czekamy do 6 października 2023 r.

Regulamin konkursu perksusyjnego Drum Master Challenge 2023

Karta zgłoszeniowa uczestnika konkursu perkusyjnego „Drum Master Challenge 2023”