Informacja Komisji Okręgowej Nr 3 w Drużbicach ds. wyborów do Rad Powiatowych Izby Rolniczej  Województwa Łódzkiego zarządzonych na dzień 24 września 2023 r.

Komisja Okręgowa nr 3 w Drużbicach informuje, że rejestracja kandydatów do rady powiatowej w Bełchatowie – Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego odbywa się w dniach 1 i 4 września 2023 r. do godz. 15.30 w siedzibie Urzędu Gminy w Drużbicach (w sekretariacie).

Kandydat na członka rady powiatowej IRWŁ zgłoszenia dokonuje osobiście lub przez osobę upoważnioną. Do zgłoszenia kandydat załącza:

– listę poparcia mającą co najmniej 50 poprawnych podpisów osób ujętych w spisie wyborców,

– oświadczenie o zgodzie na kandydowanie,

– oświadczenie o niekaralności,

– zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Komisja Okręgowa Nr 3 w Drużbicach

informuje, że Spis Członków Izby Rolniczej, uprawnionych do udziału w głosowaniu wyłożony jest do wglądu w siedzibie Urzędu Gminy Drużbie 77A, sekretariat I piętro pok. Nr 10. W dniach od 25 sierpnia 2023 do 31 sierpnia 2023 w godzinach urzędowania Urzędu Gminy Drużbice.

Ze względu na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych nie udziela się informacji o innych osobach widniejących w spisie.