b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20230728_zawierusz_zawierusz.png

Lubisz podróże bliższe i dalsze? Tym razem konkurs szczególnie dla tych, którzy chcą poznać swój region! Jeżdżąc na rodzinne wycieczki, choćby rowerem, mijamy wiele cennych miejsc, do których nie przywiązujemy większej uwagi. Zmieńmy to! Zrób jak największą ilość zdjęć ciekawych miejsc w WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM i zawalcz o cenne nagrody. Mogą być to fotografie parków, pomników przyrody, zabytków, skwerów, placów, rynków, architektury drewnianej, dworków pałaców, kościołów i innych, które spotkacie na wakacyjnym szlaku. Co najważniejsze, poza obiektem musi być widoczny też napis #WIERUSZÓW i #ŁÓDZKIE , a w formularzu zgłoszeniowym nie zapomnijcie o opisie obiektu. Zdjęcia można przesyłać przez formularz dostępny pod adresem www.bit.ly/zawieruszsie . Możesz z niego korzystać wielokrotnie i po każdym wyjeździe przesyłać kolejne fotki. Z zebranych zdjęć wybierzemy najciekawsze, a we wrześniu wydamy album.

Życzymy bezpiecznej podróży na szlakach

Organizatorem konkursu jest Fundacja Młodzi Propagują Sztukę wraz z Gmina Wieruszów. Zadanie jest współfinansowane z Budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.