4 turnieje, 84 rozegrane mecze, 34 uczestników. Tegoroczna edycja Grand Prix Siatkarza Drużbice w plażowej piłce siatkowej już za nami. W ostatnim turnieju, który rozegrano 15 sierpnia, stawiło się 12 par - tzw. mikstów. Gra była niezwykle zacięta. Ostatecznie I miejsce na podium zajęli Agnieszka Macugowska i Mateusz Dziechciński, II – Patrycja Włódarczyk i Rafał Łuczak. Najniższy stopień na podium przypadł Magdalenie Kurdek i Piotrowi Dłubakowskiemu. Tuż za „pudłem” uplasowała się para: Justyna Sara – Grzanka i Kamil Grzanka. Ranking kobiet wygrała Agnieszka Macugowska a mężczyzn Mateusz Dziechciński. Nagrody i puchary dla zwycięzców wręczyła Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska.

Tego samego dnia na boisku przy ZSP w Drużbicach odbył się coroczny Wakacyjny Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Drużbice. I miejsce zajęła drużyna z Buczka, II miejsce wywalczyli piłkarze z Głupic, III miejsce zajęła drużyna OSP Drużbice, IV – Gwardia Gręboszów, a V - zawodnicy z Chynowa. Tradycyjnie już statuetki otrzymali także najlepszy bramkarz, którym w tegorocznym turnieju został Michał Stelmach oraz najlepszy zawodnik – Wojciech Buczkowski. Wszystkim serdecznie gratulujemy!