gallery1

15 stycznia br. w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Strażaków OSP z terenu gminy Drużbice. W zawodach wzięło udział 7 drużyn reprezentujących: OSP Chynów, OSP Drużbice (dwie drużyny), OSP Podstoła, OSP Rasy, OSP Rożniatowice oraz OSP Wadlew.

W wyniku rozgrywek I miejsce zdobyła drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Wadlewie.

Zwycięzcy reprezentowali naszą Gminę na XVI Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego Strażaków OSP w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się 12 lutego w drużbickiej hali. Drużyna OSP Wadlew zdobyła II miejsce, przegrywając tylko różnicą strzelonych bramek (1) z jednostką OSP Chajczyny.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Drużbice Pani Bożeny Zielińskiej oraz Starosty Bełchatowskiego Waldemara Wyczachowskiego.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za zaangażowanie i udział w turnieju, kibicom za wspaniały doping, a reprezentacji naszej Gminy za poświęcenie i wspaniałą grę – Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska.