Pomaga rozwijać inteligencję, zwiększa sprawność fizyczną, koordynację ruchową i harmonizuje pracę mięśni - tenis stołowy to sport, który zdaniem specjalistów znacząco wpływa na rozwój mózgu. W minionym roku, w gminie Drużbice przy GLKS, powstała sekcja tenisa stołowego. W skład drużyny wchodzi obecnie 6 osób.

Panowie w debiutanckim sezonie zgłosili się do rozgrywek 5 ligi Łódzkiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego, osiągając całkiem niezły wynik. Tylko jedna pozycja dzieliła ich od baraży do czwartej ligi. Na 6 zgłoszonych drużyn, po zdobyciu 12 z 20 możliwych punktów, GLKS Drużbice zajęło 3 miejsce!

Drużyna GLKS Drużbice trenuje w każdy wtorek o godzinie 18.00 w hali sportowej w Drużbicach. Zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku!