6 kwietnia 2019r. w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbyły się Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w warcabach 64 - polowych. Rozgrywki przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund przy czasie 10 minut na zawodnika.

W zawodach uczestniczyło ponad 80 zawodników i zawodniczek z Gminy Bełchatów, Zelów i Drużbic.

W kategorii do 13 lat miejsce na podium stanęli:
I miejsceAmelia RózgaI miejsce Konrad Oracz
III miejsceNatalia StępieńIII miejsceSzymon Kulik
W kategorii do 16 lat miejsce na podium stanęli:
II miejsceKinga StaszekII miejsceMarcin Wojtasik
III miejsceRenata CieślakIII miejsceMateusz Dobiech
W kategorii powyżej 16 lat miejsce na podium stanęli:
I miejsceKarolina CieślakII miejsceAndrzej Pankiewicz

I miejsce drużynowo kobiety w składzie: Karolina Cieślak, Renata Cieślak, Sandra Dobiech i Karolina Sadurska.

III miejsce drużynowo mężczyźni w składzie: Andrzej Pankiewicz, Marcin Wojtasik, Mateusz Dobiech i Michał Strzelecki.

7 kwietnia odbyły się Wojewódzkie Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w warcabach 64 - polowych. W zawodach uczestniczyło ponad 130 uczestników z Gminy Bełchatów, Działoszyn, Gorzkowice, Lututowa, Rozprzy, Szczercowa, Zelowa i Drużbic.

W kategorii do 13 lat:
II miejsce Amelia RózgaII miejsce Łukasz Tulejski
 III miejsce Bartłomiej Zawieja
W kat. 14-16 lat:
I miejsceRenata CieślakI miejsce Marcin Wojtasik
III miejsce Karolina SadurskaII miejsce Stanisław Dobrosik
W kat. 17-19 lat:
I miejsce Karolina Cieślak
II miejsce Anna Cieślak
W kat. do 35 lat
I miejsce Sandra DobiechIII miejsce Marcin Jamka

II miejsce drużynowo w składzie: Sandra Dobiech, Marcin Jamka, Andrzej Pankiewicz, Marcin Wojtasik.

Opiekunami drużyn byli: Marcin Jamka, Krzysztof Bechciński, Renata Kalwinek i Monika Kulik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor tekstu : Monika Kulik