gallery1

Osiem drużyn przystąpiło do finałowego turnieju z cyklu Grand Prix Siatkarza Drużbice w plażowej piłce siatkowej mikstów, który odbył się 15 sierpnia. Już wyniki losowania zagwarantowały nam emocjonującą walkę o końcowe lokaty. Ostatecznie w trzecim turnieju zwyciężyła para Ewa Piórkowska i Piotr Kłaczek, ale to para Natalia Cichowlas i Robert Bilski mogą świętować zwycięstwo w całym cyklu.

Natalia i Robert w trzech turniejach zdobyli łącznie 360 punktów i zdecydowanie wygrali klasyfikację generalną. Drugie miejsce zajęli zwycięzcy trzeciego turnieju, czyli Ewa i Piotr, którzy zdobyli łącznie 280 pkt. Podium uzupełniła para Magdalena Kurdek i Piotr Dłubakowski z dorobkiem 276 punktów, czyli dokładnie tyle samo co sklasyfikowani oczko niżej Anna Galoch i Kacper Bocian, jednak zgodnie z regulaminem w przypadku równej ilości punktów o końcowej kolejności decydowało wyższe miejsce w turnieju finałowym.

Najlepszym drużyną statuetki oraz nagrody wręczyła Wójt Gminy Drużbice pani Bożena Zielińska.

Łącznie w 3 turniejach udział wzięło 27 zawodników/zawodniczek co doskonale pokazuje jak świetną i popularną formą rozrywki jest siatkówka plażowa.