Przypadki niewłaściwego świadczenia usług przez przedsiębiorcę odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości lub przez prowadzącego punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych, właściciele nieruchomości zgłaszają do Urzędu Gminy Drużbice do godz. 15:00 następnego dnia roboczego po terminie odbioru odpadów wynikającym z harmonogramu, w jeden z następujących sposobów:

1. pisemnie – adres korespondencyjny: Urząd Gminy Drużbice, Drużbice 77A lub
  2. telefonicznie pod nr tel. 44/6311079 wew. 20 lub
  3. pocztą elektroniczną  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub
  4. osobiście w Urzędzie Gminy Drużbice, Drużbice 77A.
Zgłoszenie powinno zawierać adres nieruchomości, której dotyczy, nazwisko osoby zgłaszającej reklamację, termin i opis niewłaściwego świadczenia usługi oraz dane do kontaktu: nr telefonu lub adres e-mail.