Fundusz Sprawiedliwości - logo

Pilarki, defibrylatory, agregaty prądotwórcze i sprzęt medyczny- dzięki pieniądzom, które Gmina Drużbice pozyskała z Funduszu Sprawiedliwości (79 tys. zł) nasze jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych wzbogacą się o profesjonalny sprzęt ratunkowy. Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska osobiście przekaże go druhom 15 sierpnia o godz. 17.00, na placu rekreacyjnym przy gminnej hali sportowej w Drużbicach. Tego samego dnia na kompleksie boisk przy ZSP w Drużbicach odbędzie Turniej Finałowy Grand Prix Siatkarza Drużbice w plażowej piłce siatkowej oraz coroczny Wakacyjny Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Drużbice. Rozdanie nagród zaplanowano w godzinach popołudniowych , około godz. 16.00-17.00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!