Już po raz trzeci mieszkańcy Gminy Drużbice w nietypowy sposób wsparli ludzi dotkniętych chorobą nowotworową, biorąc udział w Drużynowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy Drużbice Pani Bożeny Zielińskiej "KOPNIJ RAKA". 29 czerwca na boisku „Orlik” w Rasach spotkały się drużyny z Drużbic, Chynowa oraz goście z Dłutowa.

Mistrzem została drużyna z Dłutowa.

Po turnieju głównym odbył się Drużynowy Turniej Rzutów Karnych o puchar Wójta Gminy Drużbice Pani Bożeny Zielińskiej "KOPNIJ RAKA". Niepokonana okazała się drużyna z Drużbic.

Wśród kibiców obecny był nasz kolega z boiska Seweryn Jagusiak, który przekazał kolegom biorącym udział w turnieju trzy profesjonalne piłki oraz dwa komplety koszulek (znaczników), przygotował także puchar FAIR PLAY.

Piłki i koszulki są do dyspozycji dzieci i młodzieży korzystających z boiska "ORLIK" w Rasach.

Na zakończenie Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska wręczyła mistrzowskim drużynom piękne puchary.