b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20220410_zlobek_rekrutacja.jpg

Gmina Drużbice

ogłasza rekrutację uzupełniającą do projektu

dofinansowanego z Funduszy Europejskich

„Aktywny Maluch, Aktywny Rodzic”

1.10.2021 – 30.06.2023

O pierwszeństwie do udziału w projekcie decydować będą kryteria tj.: status osoby długotrwale bezrobotnej, wielodzietność rodziny, niepełnosprawność dziecka, za spełnienie których przyznana zostanie premia punktowa. Przy równej liczbie punktów będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Żłobek czynny będzie w godz. 7.00-17.00. Prowadzone będą zajęcia z rytmiki i języka angielskiego,
a dzieci z nieprawidłowościami mowy objęte zostaną terapią logopedyczną.

Do żłobka przyjęte mogą zostać także dzieci poniżej pierwszego roku życia!

Zgłoszenie następuje poprzez złożenie w Biurze Projektu wypełnionego Formularza zgłoszeniowego lub przesłanie go elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w okresie od 11 kwietnia do 31 maja 2022 r.

Wzór Formularza zgłoszeniowego dostępny jest w Biurze Projektu lub na stronie www.druzbice.pl,

Udział w projekcie jest bezpłatny (z wyjątkiem opłat za wyżywienie).

Bliższe informacje można uzyskać w Biurze Projektu – Urząd Gminy Drużbice, Drużbice 77A, pok. nr 6 lub w Gminnym Żłobku w Drużbach, Drużbice 16.

Karta zgłoszenia dziecka

Regulamin projektu _Aktywny Maluch, Aktywny Rodzic