gallery1

Aż 7 medali przywiozła reprezentacja naszej gminy z Mistrzostw Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w warcabach 100tu polowych, które odbyły się w Lututowie. Mistrzostwa zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim w kategorii "open" kobiet i mężczyzn, na dystansie 9 rund, tempo gry 10 min na zawodnika/czki. W kat. Do 13 lat II miejsce - Jagoda Zawieja, w kat. Do 16 lat III miejsce - Oliwia Burzyńska, w kat Do 20 lat I miejsce – Renata Cieślak; wśród chłopców w kat. Do 10 lat II miejsce - Jakub  Michaś,  do 13 lat I miejsce - Mateusz Dryja, III miejsce - Bartłomiej Zawieja, Do 16 lat I miejsce - Konrad Oracz. Drużynowo nasza reprezentacja uplasowała się na III miejscu tuż za Gminą Lututów i Zelów. Pozostałe miejsca naszych zawodników: IV miejsce Kornelia Zawieja, IV miejsce Ewelina Gajda, IV Łukasz Tulejski, IV Maciej Susmęd, V miejsce Bruno Nowak, V miejsce Dominika Dawidowicz, V Miron Łapkowski-Świech, VI Nadia Jonczyk, VII miejsce Julia Stępień, VIII miejsce Beata Cieślak, XI miejsce  Aleksander Michaś, XIII miejsce Kacper Kołodziej. Opiekunką drużyny była pani Monika Kulik. Wielkie brawa i gratulacje dla naszych zawodników!

 Fotografie udostępnione dzięki uprzejmości p. Moniki Kulik.