warcaby

Gminny Ludowy Klub Sportowy w Drużbicach wraz z Wojewódzkim Zrzeszeniem LZS w Łodzi - Urzędem Marszałkowski w Łodzi oraz Radą Powiatową Zrzeszenia LZS w Bełchatowie serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Drużbice do wzięcia udziału w corocznych Wojewódzkich Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w warcabach 64-polowych 22 maja 2021 roku. Odbędą się one w hali sportowej przy ZSP w Drużbicach od godz. 9:00 – 9:40 przyjazd uczestników (zgłoszenia) - godz. 9:50 odprawa techniczna i omówienie zasad - godz. 10:00 otwarcie, rozpoczęcie mistrzostw . Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i spędzenie miłego czasu, organizator zapewnił olbrzymią ilość wyróżnień wg. poszczególnych kategorii:

za zajęcie I–III miejsca medale w poszczególnych kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn:

dziewczyny / chłopcy kat. wiekowa do 10 lat

dziewczyny / chłopcy kat. wiekowa do 13 lat

dziewczyny / chłopcy kat. wiekowa od 14 do 16 lat

kobiety / mężczyźni kat. wiekowa od 17 do 20 lat

kobiety kat. wiekowa powyżej 20 lat

mężczyźni kat. wiekowa od 21 do 50 lat

mężczyźni kat. wiekowa powyżej 50 lat

za zajęcie I–III miejsca w punktacji drużynowej    (1 zawodniczka + 3 zawodników) – puchary.

UWAGI I ZALECENIA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNE

(COVID-19)

Zawodniczki i zawodnicy, opiekunowie, obsługa mistrzostw, organizatorzy winni

posiadać we własnym zakresie maseczki ochronne, lub przyłbice, jednocześnie

informujemy, iż przed zawodami będzie mierzona temperatura, z kolei młodzież przed 18-

roku życia obowiązkowo musi posiadać oświadczenie zgody rodziców na zmierzenie

temperatury u swojego dziecka.