W dniu wczorajszym w garażu strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rasach zaparkował "nowy" lekki samochód kwatermistrzowski marki Fiat Ducato, który został pozyskany z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pabianicach. - Bardzo się cieszę z zakupu lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego dla OSP w Rasach. Jestem pewny, że nowy pojazd przyczyni się do szybszego i sprawniejszego działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców gminy Drużbice. - mówi Wójt Gminy Drużbice Pan Tomasz Głowacki. Dzięki staraniom Wójta Gminy Drużbice oraz wsparciu Rady Gminy Drużbice, procedura nabycia samochodu odbyła się bez przeszkód i komplikacji. Już niedługo, po zakończeniu spraw formalnych związanych z zarejestrowaniem samochodu i nadaniem numerów operacyjnych, będzie można zobaczyć nowy nabytek OSP w Rasach na naszych drogach gminnych i nie tylko! :)