b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20201021_firma_firma.jpg

To była trzynasta edycja konkursu Starosty Bełchatowskiego dla lokalnych przedsiębiorców. Do udziału zgłosiło się dziewięć podmiotów gospodarczych, którzy rywalizowali o prestiżowy tytuł w trzech kategoriach oraz o jedną nagrodę specjalną.

W kategorii „Lokalna firma rodzinna” zwyciężyło Centrum Ogrodnicze „Katarzynka” Witold Pelczar działające na terenie gminy Drużbice. Centrum zajmuje powierzchnię 1 ha i oferuje w sprzedaży własną produkcję roślinną, a także rośliny pochodzące z renomowanych, polskich szkółek. Oferta centrum "Katarzynka" jest nieustannie rozszerzana i urozmaicana, tak by sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej na temat laureatów konkursu przeczytacie na stronie internetowej starostwa powiatowego