WARSZTATY KULINARNE W RAMACH POPŻ

Wójt Gminy Drużbice serdecznie zaprasza osoby zakwalifikowane do Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa Podprogram 2019 do udziału w warsztatach kulinarnych, które odbędą się

15 lipca 2020r. w świetlicy wiejskiej w Drużbicach

w godz. 10.30- 12.00 (I grupa) oraz 12.00-13.30 (II grupa)

Warsztaty kulinarne dedykowane są każdej osobie, która korzysta z pomocy w postaci paczki żywnościowej. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć wiedzę na temat, w jaki sposób czytać etykiety spożywcze, by nie zostać oszukanym przez producentów żywności oraz mieć świadomość składu danego produktu spożywczego. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanego kierunkowo edukatora.

Zgodnie z obowiązujacymi zasadami, podczas warsztatów konieczne jest zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk przed wejściem oraz zachowanie bezpiecznej odległości między osobami, nie mniejszej niż 1,5 m.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach kulinarnych lub uzyskaniem dodatkowych informacji zapraszamy do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drużbicach, Drużbice 20, pokój nr 6, tel. 44 631 10 13