b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20200219_firma_na_medal_firma_na_medal.jpg

Tegoroczna, 13. już edycja konkursu dla przedsiębiorców „Firma na medal” nadal trwa. Kapituła konkursu, której przewodniczy Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr, zdecydowała o przedłużeniu terminu zgłoszeń. Do 28 lutego firmy mogą przesyłać formularze konkursowe do bełchatowskiego starostwa. Zwycięzców poznamy w kwietniu.

Przedsiębiorca sam decyduje, w której z czterech kategorii zgłasza swoją firmę. Zasadniczo kategorie rozróżniają liczbę pracowników firmy i czas jej funkcjonowania. Nie ma to natomiast znaczenia w kategorii firmy rodzinnej. Przedsiębiorcy opisują swoją działalność, w tym sukcesy i inwestycje. Mogą pochwalić się m.in. pozyskanymi funduszami z zewnątrz i innowacjami. Przedstawione w formularzach informacje są tylko do wiadomości kapituły konkursu. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Uczestnicy konkursu „Firma na medal” wezmą udział w gali laureatów podczas V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego 23 i 24 kwietnia br., a zwycięzcy otrzymają prawo do posługiwania się tytułem w celach marketingowych i promocyjnych. Swoją działalność będą mogli także zaprezentować nieodpłatnie w biuletynie samorządowym powiatu „Echo”.

Regulamin_konkursu.doc

Klauzula_informacyjna.odt

formularz_lokalna_firma_rodzinna.doc

formularz_zgloszeniowy_od_powyżej_1_roku_do_5_lat.odt