W związku z pracami projektowymi budowy nowoczesnej sieci światłowodowej, umożliwiającej dostęp do szerokopasmowego Internetu informujemy, że na terenie Gminy Drużbice w najbliższych dniach odwiedzać będą Państwa pracownicy firmy Iris Telecommunication, w celu podpisania umów o dostęp do nieruchomości, WYŁĄCZNIE na potrzeby instalacji telekomunikacyjnych.

Umowa NIE OZNACZA automatycznego korzystania z usług firmy. Właściciele nieruchomości NIE PONOSZĄ żadnych kosztów z tym związanych.

Obecny - drugi etap projektowania sieci obejmuje miejscowości: Głupice,Gręboszów, Drużbice Kolonia, Drużbice, Kobyłki, Wdowin, Wdowin Kolonia, Stefanów, Suchcice, Bukowie Dolne- PGR, Bukowie Górne, Rasy, Kącik – Katarzynka, Teresin, Rożniatowice, Wola Rożniatowska, Teofilów, Stoki, Wola Głupicka.

Projekt NIE JEST realizowany przez Gminę Drużbice! Za jego wykonanie odpowiada przedsiębiorstwo NEXERA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod adresem http://nexera.pl

By nie paść ofiarą oszustwa osób podszywających się pod pracowników w/w firmy Wójt Gminy Drużbice apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i czujności w związku z udostępnianiem swoich danych osobowych.