Od stycznia 2020 r. mieszkańcy Drużbic mogą korzystać z nowej nawierzchni asfaltowej, która została wykonana na długości 730 mb. od drogi wojewódzkiej DW 485 w kierunku Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Drużbicach.

W ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Drużbice” wykonano chodniki z kostki brukowej, zjazdy na posesje, kanalizację deszczową oraz wyprofilowano i wzmocniono skarpy istniejących rowów przydrożnych. Całkowity koszt inwestycji zamknął się kwotą przeszło miliona złotych, z czego znaczącą część – 660 tys. zł pozyskano z Funduszu Dróg Samorządowych, a kwotą 200 tys. zł dotacji wsparła to zadanie Gmina Kleszczów.

W grudniu ubiegłego roku zostały oddane do użytku trzy place zabaw w miejscowościach: Wadlew, Hucisko i Chynów. Na częściowo ogrodzonej działce gminnej w Chynowie wykonano piaskownicę oraz zamontowano huśtawkę wahadłową, huśtawkę wagową i zjeżdżalnię. Otoczenie świetlicy wiejskiej w Hucisku zyskało nowe zabawki, m.in.: karuzelę tarczową, huśtawkę wagową, sześciokąt wielofunkcyjny i wieloelementowy zestaw zabawowy. Na placu gminnym w Wadlewie ułożono z kolei bezpieczną nawierzchnię poliuretanową, w obrębie której zamontowano karuzelę tarczową i huśtawkę podwójną. Ponieważ zima jest na razie bardzo łaskawa- piękne, kolorowe zabawki nie tylko cieszą oczy swoim wyglądem, ale także z radością są „testowane” przez naszych najmłodszych mieszkańców. Dorośli także znajdą tutaj coś dla siebie - nowe urządzenia siłowni „pod chmurką”. Dbający o kondycję fizyczną mają do dyspozycji rowerek, narciarza biegowego, stepper i twister.