b_230_0_16777215_00_images_dla_mieszkancow_aktualnosci_20191216_firma_na_medal_firma_na_medal.jpg

Starosta Bełchatowski zaprasza przedsiębiorców do udziału w XIII edycji konkursu „Firma na medal”. Jego celem jest promowanie dobrze zarządzanych pod względem finansowym i organizacyjnym różnych form działalności gospodarczej, a przedmiotem konkursu jest wyłonienie najefektywniej działających przedsiębiorców zarejestrowanych lub działających na terenie powiatu bełchatowskiego.

Przedsiębiorcy ubiegają się o tytuł „Firma na medal” w następujących kategoriach:

• prowadzący działalność od powyżej 1 roku do 5 lat,

• prowadzący działalność powyżej 5 lat: małe firmy do 50 osób,

• prowadzący działalność powyżej 5 lat: średnie firmy powyżej 50 osób,

• lokalna firma rodzinna.

Formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej http://www.powiat-belchatowski.pl., wypełnić należy do 14 lutego 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas drugiego dnia V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego - 24.04.2020 r. Szczegóły znajdują się na stronie.