Innowacyjność w Gminie Drużbice

Zachęcamy wszystkich rolników oraz właścicieli gospodarstw z terenu gminy Drużbice do wzięcia udziału w konkursie „Innowacyjność w Gminie Drużbice”. Jest on skierowany do wszystkich tych, którzy w swojej codziennej pracy wykorzystują nowatorskie rozwiązania, nie zapominając o tradycji. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 sierpnia 2019 r. w Sekretariacie Urzędu Gminy.

Prowadzenie innowacyjnego gospodarstwa, zwłaszcza gdy mowa o gospodarstwie rodzinnym, wcale nie jest łatwe. I nie chodzi tu tylko o wykorzystywanie drogich maszyn, ale o nowatorskie podejście do uprawy czy hodowli. Chcemy docenić wszystkich tych, którzy potrafią połączyć tradycję z nowoczesnością, wykorzystać unijne wsparcie i sukcesywnie rozwijać swoją produkcję. Zachęcam rolników z gminy Drużbice do wzięcia udziału w tym konkursie, bo to doskonała forma promocji dla Państwa – podkreśla Wójt Gminy Drużbice Tomasz Głowacki.

Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 8 września podczas Dożynek Gminnych, które w tym roku odbędą się w Rasach. Już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania!