3870 zł – taką kwotę udało się zebrać podczas sobotniej zbiórki charytatywnej przeprowadzonej dla chorego na neuroblastomę 3- letniego Adasia. W gminnej hali sportowej w Drużbicach zatańczyły Mistrzynie Świata w tańcu sportowym - zespół Azja Dance, który prowadzą również mieszkanki naszej gminy. Dziewczęta zaprezentowały publiczności wspaniałe widowisko, wzbudzając zachwyt i uznanie. W akcję pomocy dla małego Adasia włączył się również Oliwier Woźnicki - uczestnik programu The Voice Kids 2019, który wystąpił z krótkim koncertem podczas sobotniego wydarzenia. By wesprzeć zbiórkę, której celem jest dofinansowanie kosztownego leczenia Adasia, zlicytowano również kilka przedmiotów.

Organizatorami wydarzenia byli: Azja Dance Klub Sportowy, Sympatycy Klubu Sportowego Widzew Łódź oraz mieszkańcy Gminy Drużbice, którzy mocno zaangażowali się w pomoc dla Adasia. Wydarzenie wsparł również Wójt Gminy Drużbice Pan Tomasz Głowacki.

O Adasiu...

Adaś Maślanka choruje na bardzo złośliwy i niebezpieczny nowotwór płuc. Konieczne jest kosztowne leczenie, warte blisko mln zł! NFZ odmówiło refundacji leku, który może uratować życie chłopca. Dlatego rodzice apelują o pomoc, wszędzie gdzie to możliwe.

Chłopcu można pomóc np. przekazując 1% podatku na nr KRS 0000362564 lub dokonując wpłaty na konto fundacji Mam serce.

Dane do przelewu:

Fundacja Mam serce