Zmagania sportowe dla aktywnych i warsztaty artystyczne dla tych, którzy wolą zajęcia twórcze– w Drużbicach ruszył drugi tydzień ferii zimowych. Atrakcji na pewno nie zabraknie. Każdego dnia w świetlicy szkolnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Drużbicach pracownicy Biblioteki Gminnej oraz Pani Magdalena Dobieszek i Agnieszka Korpas będą pomagać dzieciom tworzyć oryginalne, świąteczne ozdoby. W poniedziałek powstały piękne kurczaki z wytłoczek! W czasie, gdy starsze dzieci rozwijają się twórczo, maluszki mogą malować i rysować.

O to, by buzie wszystkich uczestników zajęć były nie tylko uśmiechnięte, ale i kolorowe dba Pani Magdalena Koszela. Warsztaty potrwają do piątku – podobnie jak zajęcia w „Aktywnej strefie”, w której animatorzy organizują sportowe gry i zabawy. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także dmuchańce. Zapraszamy codzienne w godz 9-13 w gminnej hali sportowej przy ZSP w Drużbicach.