Aktywne ferie w Gminie Drużbice

Już za kilka dni rozpoczną się upragnione ferie zimowe. Uczniowie z województwa łódzkiego, podobnie jak ich koledzy z lubelskiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego, przez 2 tygodnie będą odpoczywać od szkolnych obowiązków. Tych, którzy nie mają planów na spędzenie tegorocznych ferii, zapraszamy do aktywnego wypoczynku w gminnej hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Drużbicach.

W pierwszym tygodniu ferii 11-15 luty, w godz.14:30 – 16:30, odbędą się zajęcia z piłką nożną. Animatorzy przygotowali wiele ciekawych propozycji dla miłośników tego sportu, ale nie zabraknie również turniejów piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki. Zaplanowano także spotkanie ze strażakami OSP Drużbice, którzy poprowadzą warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

W kolejnym tygodniu ferii 18-22 luty w hali sportowej stanie „Aktywna strefa”, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przewidziane są m.in. gry i zabawy ruchowe, konkurencje z wykorzystaniem dmuchanego toru przeszkód i ścianki wspinaczkowej, a także warsztaty taneczne (zumba, aerobik). Zajęcia odbywać się będą w godz. 9-13. Proszę pamiętać o stroju sportowym i obuwiu zmiennym.

Serdecznie zapraszamy!