8 kwietnia 2018r. Gminny Ludowy Klub Sportowy w Drużbicach, Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Rada Powiatowa Zrzeszenia LZS w Bełchatowie zorganizowali Mistrzostwa LZS województwa łódzkiego w warcabach 64-polowych w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach.

Aktu uroczystego otwarcia rozgrywek dokonała Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska oraz przewodniczący Rady Wojewódzkiej LZS w Łodzi Pan Marek Mazur.

Zasady rozgrywek przypomniał Wiceprzewodniczący RW z LZS w Łodzi- Szczepan Krajda. Nad całością czuwali sekretarz Rady Powiatowej w Bełchatowie- Władysław Błoch, prezes Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Drużbicach – Monika Kulik oraz skarbnik Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Drużbicach – Renata Kalwinek.

Rozgrywki były zacięte. Nie brakowało pomyłek, niespodzianek i zwycięstw w ostatnich sekundach obowiązującego czasu.

Wyniki mistrzostw wojewódzkich przedstawiają się następująco:

Orlicy:

II miejsce BARTEK ZAWIEJA III miejsce MACIEJ SUSMĘD

Młodziczki:

• III miejsce AMELIA FILIPEK

Młodzicy:

• III miejsce STAŚ DOBROSIK

Kadetki:

• I miejsce KAROLINA SADURSKA
  • II miejsce ANNA CIEŚLAK

Juniorki:

• I miejsce KAROLINA CIEŚLAK

Juniorzy:

• I miejsce SZYMON STASZEK

Seniorki:

• II miejsce MAGDALENA ZAWIEJA
  • III miejsce DOROTA MALINOWSKA

Seniorzy:

• I miejsce MARCIN JAMKA

• II miejsce drużynowo uzyskali: Karolina Cieślak, Andrzej Pankiewicz, Marcin Jamka  i Szymon Staszek.

GRATULUJEMY!