W sobotę 9 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej w Wadlewie odbyło się Gminne Podsumowanie Sezonu Sportowego LZS 2017. W uroczystości brali udział Sekretarz Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Bełchatowie p. Władysław Błoch, Wójt Gminy Drużbice p. Bożena Zielińska, dyrektorzy ze szkół z terenu naszej gminy, Zarząd GLKS w Drużbicach, nauczyciele wychowania fizycznego oraz sportowcy z rodzicami. Podczas imprezy przyznano nagrody dla 10 najlepszych sportowców, wyróżnienia, rewelacje roku oraz wyróżniono trenerów.

I miejsce – Mateusz Książczyk
II miejsce – Bartłomiej Kacprzyk
III miejsce – Martyna Karczewska
IV miejsce – Szymon Staszek
V miejsce – Daniel Górny
VI miejsce – Sebastian Marek
VII miejsce – Karolina Sadurska
VIII miejsce – Maciej Pisarek
IX miejsce – Karolina Cieślak
X miejsce – Renata Cieślak

Kategoria Rewelacja roku:

Natalia Chudzik
Marek Dobrosik
Mateusz Dryja
Konrad Oracz
Natalia Stępień

Kategoria wyróżnienia :

Antek Buczyński, Kacper Chojwa, Mikołaj Krzysztofik, Magda Kurdek, Szymon Kulik, Mateusz Olkusz, Damian Olkusz, Weronika Sęk, Michał Strzelecki, Szymon Śmigielski, Karolina Włodarczyk

Wyróżnienia dla piłkarzy:

Jakub Janaszewski, Adrian Kacprzyk, Łukasz Oracz, Michał Oracz, Artur Peć, Łukasz Peć, Michał Stelmach, Bartosz Walczak.

Kategoria trener – wychowawca:

Pan Marcin Jamka
Pan Mateusz Cieślak
Pan Krzysztof Bechciński
Pani Renata Kalwinek
Pani Agnieszka Wdowiak
Pani Monika Kulik
Pani Iza Zatorska
Pan Piotr Dłubakowski
Pan Krzysztof Walczak

Kategoria trener - animator sportu:

Pan Robert Gembicki i pan Łukasz Walewacz

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.