serce w dłoniach

W nocy z 10 na 11 kwietnia br. Pani Renata Jarząbek – córka byłego sołtysa miejscowości Hucisko Pana Barańskiego oraz wieloletnia mieszkanka tej wsi uległa poważnemu wypadkowi, pozostawiając bez środków do życia troje swoich synów w wieku 15, 17 i 19 lat.

Pani Renata od stycznia pracowała w Belgii, aby zapewnić byt swojej rodzinie. Wracała do domu na Święta Wielkanocne. Wypadek miał miejsce w okolicach Dortmundu. Kobieta po wylewie krwi do mózgu trafiła do szpitala w Wuppertal – leży w śpiączce, jej stan jest krytyczny, ma poważne uszkodzenia mózgu, jest częściowo sparaliżowana.

Pani Renata była jedynym opiekunem i żywicielem synów. Po tej straszliwej tragedii dzieci pozostały bez matki, ale także bez najpotrzebniejszych rzeczy. Dlatego Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy chcą i maja możliwość przyjścia z pomocą chłopcom, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

Wszelkie wpłaty można przekazywać na konto bankowe Fundacji „Serce Ulicy”
43 1950 0001 2006 0017 2278 0002
(KRS 0000607313)
w tytule przelewu "Darowizna na rzecz rodziny Jarząbek"

Nie możemy i nie chcemy zostawić chłopców z tym cierpieniem samych. Pomóżcie nam nagłośnić akcję charytatywną i dotrzeć do jak największej liczby ludzi o dobrym sercu chętnych do niesienia pomocy potrzebującym – Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska.