Plakat - Nie dla ćpania

Superkampania
NIE dla ćpania
Nie wciągaj własnego życia!

Wójt Gminy Drużbice Pani Bożena Zielińska objęła honorowym patronatem kampanię profilaktyczno – edukacyjną „Superkampania – NIE dla ćpania! Nie wciągaj własnego życia!” organizowaną wspólnie przez: Społeczną Akademię Nauk w Bełchatowie, Koło Naukowe Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie oraz Klinikę Psychiatryczną i Terapii Uzależnień w Dubiu.

W ramach kampanii odbędą się warsztaty, seminaria, prelekcje, debaty oraz pogadanki dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

Celem wspólnego działania jest podniesienie świadomości nauczycieli, wychowawców, rodziców, młodzieży i dzieci o zagrożeniach narkotykowych, popularyzacja zasad bezpiecznego zachowania, a także zapoznanie z prawno – karnymi aspektami narkomanii i metodami oddziaływania na dzieci i młodzież w celu ochrony ich przed uzależnieniem.

Akcja potrwa do 17 kwietnia.

Ulotka informacyjna i karta zgłoszenia