ulotka dot. rozliczenia PIT

Jeżeli jesteś mieszkańcem Gminy Drużbice, a rozliczasz się w innym Urzędzie niż Urząd Skarbowy w Bełchatowie, a zależy Ci na rozwoju swojego miejsca zamieszkania, możesz przeznaczyć część podatku na rozwój infrastruktury, z której na co dzień korzystasz.

To proste! Aby pieniądze z rocznego rozliczenia PIT wróciły do Twojej Gminy (około 40%) i wspierały jej rozwój, wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym wskażesz miejsce, w którym mieszkasz.

Dzięki Państwa pomocy możemy sfinansować wiele inwestycji m.in. budowę i remonty dróg gminnych, chodników, rozwój sieci kanalizacyjnej, infrastruktury społecznej, placówek oświatowych, czy utrzymanie zieleni i czystości. Za te pieniądze powstaną inwestycje służące Państwu na co dzień.

Przyłącz się do akcji i popraw komfort życia w Gminie Drużbice!