Wójt Gminy Drużbice zaprasza przedsiębiorców z terenu gminy na II Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego organizowane przez Starostwo Powiatowe.

Forum odbędzie się w dniach 6 – 7 kwietnia br. w Bełchatowie.

Na wydarzenie złożą się nie tylko wykłady, prezentacje i panele dyskusyjne, ale będą mu towarzyszyć targi wystawiennicze firm oraz uroczystość rozstrzygnięcia konkursu „Firma na medal”.

W spotkaniu wezmą udział eksperci, doradcy, przedstawiciele podmiotów wspierających biznes, przedsiębiorcy z naszego regionu oraz powiatów partnerskich z kraju oraz z Niemiec, Litwy i Ukrainy.

Szczegółowe informacje na temat Forum będą pojawiać się na oficjalnej stronie Powiatu Bełchatowskiego www.powiat-belchatowski.pl. Rejestracja uczestników odbędzie się poprzez formularz internetowy na stronie internetowej powiatu.

Serdecznie zapraszamy.