Już od poniedziałku dzieci i młodzież z naszej gminy cieszyć się będą z zimowego odpoczynku! W tym roku ferie nareszcie będą śnieżne. Gmina Drużbice przygotowała ciekawe propozycje zajęć sportowych i  kulturalnych na ten okres.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Gminy Drużbice na zajęcia sportowe, które odbywać się będą w hali sportowej w Drużbicach w dniach od 16.01.2017r. do 27.01.2017r.

• Poniedziałek
    • 14.00 – 15.30 Zajęcia sportowe dla dzieci Szkół Podstawowych
    • 15.30 – 17.30 Zajęcia sportowe dla młodzieży Szkoły Gimnazjalnej
  • Wtorek
    • 15.00 – 17.00 Zajęcia sportowe dla dzieci Szkół Podstawowych
  • Środa
    • 14.00 – 15.30 Zajęcia sportowe dla dzieci Szkół Podstawowych
    • 15.30 – 17.00 Zajęcia sportowe dla młodzieży Szkoły Gimnazjalnej
  • Czwartek
    • 15.00 – 17.00 Zajęcia sportowe dla dzieci Szkół Podstawowych
  • Piątek
    • 16.00 – 18.00 Zajęcia sportowe dla dzieci Szkół Podstawowych

W czasie zajęć na hali możliwość gry w tenisa stołowego na korytarzu.

Zajęcia prowadzone będą przez pana Roberta Gembickiego i pana Łukasza Walewacza.

Dzieci i młodzież z terenu gminy Drużbice zapraszamy również do Gminnej Biblioteki Publicznej w Drużbicach, która organizuje zajęcia czytania i ilustrowania najpiękniejszych bajek. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się do 18 stycznia w czytelni Biblioteki w Drużbicach lub pod numerem telefonu: 44 632-30-21

Ponadto Biblioteka wspólnie z Centrum Edukacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych w Łodzi realizuje projekt pn. „KROK DO SAMODZIELNOŚCI” skierowany do osób niepełnosprawnych z terenu gminy Drużbice, które chciałyby zwiększyć swoją samodzielność, poprawić relacje z otoczeniem oraz lepiej radzić sobie z problemami życia codziennego. W ramach projektu przewidziane są indywidualne spotkania z psychologiem, ćwiczenia relaksacyjne, zajęcia artystyczne, w tym taniec, śpiew i zajęcia z decoupage.

Serdecznie zapraszam do udziału w atrakcjach i życzę wszystkim naszym młodym Mieszkańcom bezpiecznego i radosnego wypoczynku –Wójt Gminy Drużbice Bożena Zielińska