Ponad 120 osób odpowiedziało na zaproszenie Wójt Gminy Drużbice do wspólnego świętowania Dnia Seniora. Miejscem tegorocznego spotkania była świetlica wiejska w Wadlewie. Warto wspomnieć, że w spotkaniu uczestniczyła również 20 – osobowa delegacja seniorów z partnerskiej Gminy Nowe Brzesko. „Życzę Wam moi drodzy i za Waszym pośrednictwem wszystkim seniorom z Gminy Drużbice przede wszystkim zdrowia i rodzinnego ciepła. W tym roku nasza gmina otrzymała zaszczytny tytuł wzorowej gminy. To wyróżnienie jest dla Was, bo zawsze chętnie bierzecie udział w różnych przedsięwzięciach takich jak Uniwersytet Cudownego Wieku, spotkania integracyjne itp. Zawsze chętnie służycie pomocą i radami wynikającymi z życiowego doświadczenia”. Dziękuję Wam za to – tymi słowami zwróciła się do zebranych Wójt Gminy Bożena Zielińska. Burmistrz Gminy i Miasta Nowe Brzesko również przekazał na ręce Pani Wójt list z życzeniami dla seniorów.

Dzień Seniora, to przede wszystkim okazja do dobrej zabawy, śpiewu i tańca. Naszym drogim seniorom nie zabrakło siły i wigoru. Bawili się do północy. Organizatorem uroczystości była Gminna Biblioteka Publiczna w Drużbicach.